Autor:JG / Indykpol AZS; fot. Indykpol AZS
  24.03.2017 godz. 21:19

Adam Świdroń: Nie ma rzeczy niemożliwych


Jutro odbędzie się pierwszy mecz w walce Indykpolu AZS z BBTS Bielsko-Biała w pierwszej rundzie play-off. O- tej rywalizacji opowiada na stronie klubowej atakujący olsztyńskiej drużyny Adam Świdroń.
 

Jak oceniasz szanse w rywalizacji ze zwycięzcami grupy południowej w sezonie zasadniczym?

Adam Świdroń: - W sobotę czeka nas z pewnością bardzo trudny mecz przeciwko drużynie BBTS-u, być może najtrudniejszy w sezonie. Na pewno damy z siebie wszystko i pokażemy, na co nas stać.

Co może być kluczem do pokonania drużyny z Bielska?

Adam Świdroń: Żeby wygrać mecz, będziemy musieli pokazać się z najlepszej strony, ale najważniejsze może być unikanie błędów. Jeżeli będziemy popełniać ich możliwie najmniej, to pomoże nam to znacznie w tym spotkaniu.

Mieliście sporo czasu na przygotowania. Motorycznie powinniście być gotowi.

Adam Świdroń: Jesteśmy przygotowani fizycznie na to spotkanie. Ciężko trenowalismy od początku sezonu, więc teraz musimy to wykorzystać i zagrać najlepiej jak to możliwe.

A jak czujecie się psychicznie?

Adam Świdroń: - Nasze nastawienie jest bojowe. Wiemy, że drużyna z Bielska to na pewno trudny przeciwnik, ale wiemy też, że nie ma rzeczy niemożliwych. Gorąco wierzymy, że uda nam się wygrać to starcie.

Juz wykonaliście plan minimum na ten sezon, czyli awansowaliście do play-off. To chyba pozwoli wam w nieco luźniejszych nastrojach przystąpić do meczu. Nic nie musicie, a możecie...

Adam Świdroń: - Tak, cel na ten sezon został już osiągnięty, z czego bardzo się cieszymy, i dzięki temu możemy spokojniej podejść do tego meczu, co na pewno w dużej mierze nam pomoże, ponieważ nie będzie zbędnej ilości stresu. Oczywiście, będziemy walczyć o każdy punkt i nie poddamy się. Z pewnością będzie to bardzo ciekawe spotkanie.

POWIĄZANE INFORMACJE

Newsletter