Kluby

LOTOS Trefl Gdańsk
LOTOS Trefl Gdańsk

LOTOS Trefl Gdańsk

 
3Pozycja
56Punkty
Mecze
26Rozegrane
19Wygrane
7Przegrane
Sety
62Wygrane
29Przegrane
Punkty
2112Wygrane
1872Przegrane
 
4Pozycja
Mecze
31Rozegrane
21Wygrane
10Przegrane
Sety
73Wygrane
39Przegrane
Punkty
2588Wygrane
2339Przegrane

Wykresy

:)
 

Cuprum Lubin

3:1
Set 1   25 : 18
Set 2   29 : 27
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 21

27.09.2014, 16:00

 

PGE Skra Bełchatów

3:0
Set 1   25 : 14
Set 2   25 : 14
Set 3   25 : 14

04.10.2014, 17:00

 

MKS BANIMEX BĘDZIN

3:0
Set 1   25 : 13
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 19

11.10.2014, 19:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3
Set 1   16 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   21 : 25

17.10.2014, 12:00

 

AZS Politechnika Warszawska

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 19

19.10.2014, 15:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

3:1
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 14
Set 3   25 : 14
Set 4   25 : 18

25.10.2014, 16:00

 

Effector Kielce

3:0
Set 1   25 : 14
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 16

09.11.2014, 16:00

 

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 15

15.11.2014, 13:00

 

AZS Częstochowa

3:1
Set 1   27 : 29
Set 2   25 : 11
Set 3   25 : 19
Set 4   25 : 16

28.11.2014, 17:00

 

Transfer Bydgoszcz

0:3
Set 1   17 : 25
Set 2   16 : 25
Set 3   23 : 25

29.11.2014, 14:00

 

RCS CERRAD CZARNI Radom

1:3
Set 1   21 : 25
Set 2   29 : 27
Set 3   15 : 25
Set 4   20 : 25

06.12.2014, 17:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

3:0
Set 1   33 : 31
Set 2   25 : 16
Set 3   25 : 19

07.12.2014, 10:00

 

BBTS ATH Bielsko-Biała

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 20

13.12.2014, 16:00

 

Cuprum Lubin

1:3
Set 1   25 : 21
Set 2   19 : 25
Set 3   22 : 25
Set 4   22 : 25

20.12.2014, 16:00

 

PGE Skra Bełchatów

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 23

10.01.2015, 17:30

 

MKS BANIMEX BĘDZIN

1:3
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 21
Set 3   17 : 25
Set 4   23 : 25

17.01.2015, 16:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3:2
Set 1   15 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   15 : 25
Set 4   25 : 23
Set 5   15 : 13

24.01.2015, 15:00

 

Effector Kielce

3:0
Set 1   25 : 12
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 20

25.01.2015, 16:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

2:3
Set 1   20 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 16
Set 4   25 : 18
Set 5   15 : 17

30.01.2015, 18:30

 

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   26 : 24
Set 3   25 : 16

19.12.2014, 15:00

 

AZS Częstochowa

3:0
Set 1   25 : 15
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 19

15.03.2015, 12:00

 

AZS Politechnika Warszawska

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 14
Set 3   25 : 23

21.02.2015, 13:00

 

Transfer Bydgoszcz

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   17 : 25

23.03.2015, 17:00

 

RCS CERRAD CZARNI Radom

3:1
Set 1   25 : 19
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 17
Set 4   25 : 23

07.03.2015, 14:30

 

BBTS ATH Bielsko-Biała

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 23

14.03.2015, 12:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

3:2
Set 1   25 : 22
Set 2   12 : 25
Set 3   19 : 25
Set 4   25 : 18
Set 5   15 : 11

22.02.2015, 13:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Mikołaj Skotarek Przyjmujący
2 Igor Dobiszewski Przyjmujący
3 Kacper Chmielewski Rozgrywający
4 Szymon Jakubiszak Przyjmujący
5 Bartłomiej Kluth Atakujący
6 Łukasz Rymarski środkowy
7 Wojciech Małecki Przyjmujący
8 Jakub Lewandowski środkowy
9 Karol Behrendt środkowy
10 Jan Tomczak Rozgrywający
11 Bartosz Pietruczuk Przyjmujący
12 Mateusz Czunkiewicz Przyjmujący
13 Sławomir Zemlik Przyjmujący
14 Krzysztof Weber Libero
15 Mateusz Kujawa środkowy
16 Fabian Majcherski Libero
17 Mateusz Linda Atakujący
18 Mateusz Osiak Atakujący
19 Maciej Skowroński środkowy
20 Przemysław Stępień Rozgrywający
21 Moustapha M'Baye środkowy
22 Sławomir Stolc Przyjmujący
23 Maciej Ptaszyński Przyjmujący
24 Adam Śliwiński Rozgrywający

Ergo Arena

Plac Dwóch Miast 1 , Sopot

Liczba miejsc siedzących: 11200

Informacje

Nazwa drużyny: LOTOS Trefl Gdańsk
Adres: Plac Dwóch Miast 1 , Gdańsk
www: www.lotostrefl.pl
e-mail: siatkowka@lotostrefl.pl

SZTAB

Pierwszy trener: Edward Pawlun
Drugi trener: Adam Miotk, Mariusz Łobacz


Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij