Kluby

Effector Kielce
Effector Kielce

Effector Kielce

 
10Pozycja
25Punkty
Mecze
26Rozegrane
10Wygrane
16Przegrane
Sety
34Wygrane
64Przegrane
Punkty
2027Wygrane
2279Przegrane
 
10Pozycja
Mecze
26Rozegrane
10Wygrane
16Przegrane
Sety
34Wygrane
64Przegrane
Punkty
2027Wygrane
2279Przegrane

Wykresy

:)
 

RCS CERRAD CZARNI Radom

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   18 : 25

27.09.2014, 20:00

 

Transfer Bydgoszcz

0:3
Set 1   8 : 25
Set 2   17 : 25
Set 3   13 : 25

04.10.2014, 11:00

 

PGE Skra Bełchatów

3:2
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 15
Set 3   28 : 26
Set 4   21 : 25
Set 5   15 : 12

12.10.2014, 13:00

 

Cuprum Lubin

0:3
Set 1   15 : 25
Set 2   17 : 25
Set 3   19 : 25

18.10.2014, 13:00

 

MKS BANIMEX BĘDZIN

3:2
Set 1   19 : 25
Set 2   17 : 25
Set 3   25 : 17
Set 4   30 : 28
Set 5   15 : 11

19.10.2014, 13:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

0:3
Set 1   17 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   15 : 25

25.10.2014, 18:00

 

LOTOS Trefl Gdańsk

0:3
Set 1   14 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   16 : 25

09.11.2014, 16:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1:3
Set 1   26 : 24
Set 2   23 : 25
Set 3   14 : 25
Set 4   19 : 25

15.11.2014, 17:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   24 : 26
Set 3   18 : 25

22.11.2014, 10:30

 

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

3:2
Set 1   25 : 20
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   33 : 35
Set 5   15 : 12

29.11.2014, 16:00

 

AZS Częstochowa

2:3
Set 1   25 : 23
Set 2   20 : 25
Set 3   23 : 25
Set 4   27 : 25
Set 5   12 : 15

06.12.2014, 16:00

 

BBTS ATH Bielsko-Biała

3:1
Set 1   25 : 19
Set 2   26 : 24
Set 3   11 : 25
Set 4   25 : 22

07.12.2014, 19:00

 

AZS Politechnika Warszawska

3:2
Set 1   25 : 22
Set 2   21 : 25
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 16
Set 5   21 : 19

13.12.2014, 17:00

 

RCS CERRAD CZARNI Radom

0:3
Set 1   15 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   21 : 25

20.12.2014, 17:00

 

Transfer Bydgoszcz

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   31 : 33
Set 3   13 : 25

10.01.2015, 12:00

 

PGE Skra Bełchatów

3:1
Set 1   25 : 21
Set 2   19 : 25
Set 3   27 : 25
Set 4   25 : 14

17.01.2015, 13:00

 

Cuprum Lubin

3:1
Set 1   25 : 18
Set 2   21 : 25
Set 3   26 : 24
Set 4   25 : 19

24.01.2015, 13:00

 

LOTOS Trefl Gdańsk

0:3
Set 1   12 : 25
Set 2   17 : 25
Set 3   20 : 25

25.01.2015, 16:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

0:3
Set 1   21 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   22 : 25

31.01.2015, 15:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1:3
Set 1   17 : 25
Set 2   25 : 21
Set 3   23 : 25
Set 4   19 : 25

07.02.2015, 13:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

0:3
Set 1   17 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   19 : 25

14.02.2015, 13:00

 

MKS BANIMEX BĘDZIN

3:2
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 21
Set 3   28 : 30
Set 4   19 : 25
Set 5   15 : 9

21.02.2015, 13:00

 

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   17 : 25
Set 3   22 : 25

08.03.2015, 16:00

 

AZS Częstochowa

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 21
Set 3   18 : 25
Set 4   25 : 20

07.03.2015, 12:30

 

AZS Politechnika Warszawska

3:2
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 16
Set 4   20 : 25
Set 5   16 : 14

22.03.2015, 13:00

 

BBTS ATH Bielsko-Biała

0:3
Set 1   21 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   12 : 25

21.03.2015, 17:30

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Bartosz Dzierżyński Libero
2 Dominik Gałązka Atakujący
3 Igor Spelak Przyjmujący
4 Gabriel Feldman Przyjmujący
5 Patryk Więckowski Przyjmujący
6 Przemysław Salwerowicz środkowy
7 Wojciech Fortuna Rozgrywający
8 Andrij Orobko środkowy
9 Adrian Piwowarski Przyjmujący
10 Maciej Stachura Atakujący
11 Jakub Gontarewicz Rozgrywający
12 Wojciech Wojtachnio Przyjmujący
13 Ksawery Tomsia Atakujący
14 Mariusz Wacek środkowy
15 Mateusz Bieniek środkowy
16 Marcin Janusz Rozgrywający
17 Piotr Moś Atakujący
18 Piotr Sikora środkowy
19 Jędrzej Maćkowiak środkowy
20 Adam Sobota Przyjmujący
21 Dawid Kacprowicz środkowy
22 Michał Kroć środkowy
23 Władysław Orobko Przyjmujący
24 Adam Bartnik środkowy

ZSP Nr. 1 w Kielcach

ul. Jagiellońska 90 , Kielce

Liczba miejsc siedzących: 0

Informacje

Nazwa drużyny: Effector Kielce
Adres: ul. Drogosza 2, Kielce
www: www.effectorkielce.com.pl
e-mail: biuro@effectorkielce.com.pl

SZTAB

Pierwszy trener: Adam Swaczyna
Drugi trener: Mateusz Grabda


Zdjęcia

Aktualności

Newsletter

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij